Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.
Souhlasím

Dopravně-psychologické pracoviště

akreditované Ministerstvem dopravy ČR

 

Od 1.8.2012 vstoupil v platnost Zákon č.133/2011 sb,, který zpřísnil podmínky pro provádění dopravně psychologického vyšetření.

Toto vyšetření mohou provádět pouze psychologové akreditovaní ministerstvem dopravy ČR, a to na pracovištích, která jsou ohlášena Ministerstvu dopravy a splňují požadavky na prostorové a materiální vybavení.

 

Tourbus, a.s. nabízí služby akreditované dopravně psychologického pracoviště, tj. provádění  povinných dopravně psychologických vyšetření zajišťovaných psychologem - členem Asociace dopravních psychologů (jediná organizace v ČR, která má oprávnění k provádění dopravně psychologických vyšetření) pro řidiče všech kategorií (osobní i nákladní doprava tuzemská i zahraniční, speciální vozidla s právem přednosti v jízdě, taxi), učitele autoškol a žadatele o řidičský průkaz či vrácení řidičského průkazu.

 

Psychologické pracoviště :

ulice Rosická 20, Brno
PhDr. Hana Kopecká
tel.: 543 163 457
mobil: 602 743 568
 

Jezdíme do Mnichova !

 

München-Fröttmaning P+R Parkplatz
München-Flughafen FJS (letiště)
Jednosměrné jízdné 700,- Kč
Obousměrné 1300,- Kč

 

Dovolená s Tourbusem ... k moři nebo na hory.

HLEDÁTE LEVNÉ UBYTOVÁNÍ V CHORVATSKU??

Spolupracujeme s následujícími servery:

www.ubytovanivchorvatsku.cz www.chorvatsko-ubytovani.cz

 

kde je pro Vás připravena nabídka levného ubytování ve všech chorvatských regionech.

Vyberte si dle autentických fotografíí ubytování dle vlastního výběru a potom se spojte přímo s provozovatelem v Chorvatsku (většinou česky hovořící). Neplaťte zbytečně na porvizích více než musíte.

 

 

 

 
 

Novinky na linkách


PRAHA - KOŠICE
společnost Tourbus, a.s. od 1.6. zabezpečuje spojení na této lince 2x denně